fbpx

Oграда пвц цвеќиња 420см*76см

Бесплатна достава

450 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 001949 Категорија:

Декоративна пластична ограда 4,2 метра долга на парчиња од по 76см.

Квалитетна пластика отпорна на UV зраци и ниски температури.

Еластична пластика со која можете да правите разни форми за да ја приспосбите на вашата градина.

Направете вашата градина да заблеска во нов сјај кој зрачи со убавина.