fbpx

Организатор на задни седишта за автомобил, ОРТ-2394

Бесплатна достава

219 ден

Compare
Шифра: ОРТ-2394 Категорија: Tags: ,

Овој организатор на задните седишта е одличен за одржување на вашиот автомобил организиран, го одржува вашето седиште чисто и ќе го заштити вашето седиште од гребнатини.

 

 

Потребно е помалку од една минута за да се инсталира организаторот, само закопчајте го ременот на потпирачот за глава и вметнете ја долната брава под седиштето

 

БОЈА Color

,