fbpx

Сталажа за фрижидер 20-29см Организер 102976/Stalaza frizider organizer

Бесплатна достава

120 ден

Compare
Шифра: 541977 Categories: , Tag:

Дизајн што се протега: Може да го прилагодите држачот според големината на вашите предмети или вашиот простор!

Целосно искористете го просторот, класифицирајте ефикасно и практично организирајте ги работите.

Користете го на рафтовите од фрижидерот, така што повеќе не е неуреден.

Прилагодливиот послужавник може да се прилагоди според количината на зеленчук, овошје и друга ставка.

Одлична идеја да додадете простор на полиците во вашиот фрижидер, под бирото или масата.

Лесен и издржлив контејнер за храна, дизајн на преклопување и одличен за ставање во фрижидер.

Изработен од квалитетна пвц пластика што овозможува да складирате и тешки производи.

Оваа решетка за складирање е идеална за организирање храна, пијалоци, овошје и слично, што е многу погодно за употреба под масата или фрижидерот.