fbpx

Комода пластика 4/1 декор мермер 471016

Бесплатна достава

800 ден

Compare
Шифра: 471016 Категорија: Tag:

Пластичен организер мермер со 4 фиоки за фиоки, Има 4 нозе, грижливо изработено, многу издржливо 1-ва клас.

Вашиот дом или канцеларија секогаш ќе биде уредно средена благодарејки му на овој продукт кој воедно и ја декорира вашата просторија!

Практичен и декоративен моден детал кој перфектно се вклопува во било кој ентериер.
НЕ СОДРЖИ СУРОВИ МАТЕРИЈАЛИ ШТЕТНИ ЗА ЗДРАВЈЕТО.
Траен елегантен декоративен мермерен дизајн кој може одлично да одговара токму во некоја од просториите во вашиот дом или канцеларија.

Многу практичен огранизер во кој што ќе можете лесно да ги складирате сите предмети кои не сакате да се неуредно расфрлани во вашиот дом.

2 во 1 + добивате декоративна комода + повеќе место за складирање на вашите предмети

Лесно пренослив, се расклопува и не зафаќа простор лесно можете да го транспортирате или пак да го складирате ако планирате да не го користете на некое време.

Последно прегледани производи