fbpx

Сталажа метал 2/1 пастифицирана 33*30*10см 721695

Бесплатна достава

320 ден

Compare

Повеќенаменска двоспратна сталажа – организер изработена од висококвалитетен метал. Идеална за кујна за пристапна организација на вашите намирници и за организација во вашата бања. Достапна во бела боја.

Спецификации на производот:

  • материјал: метал;
  • димензии: висина 33cm, ширина 30cm, ширина на полица 10cm.
Димензии 10 × 30 × 33 cm