fbpx

Сталажа правоаголна 2/1 Инокс ѕидна 33*30*15см 900107

Бесплатна достава

400 ден

Compare

Двоспратна сталажа – организер Filiz изработена од инокс кој не рѓосува. Идеален производ за организација на Вашиот дом. Едноставен и уникатен дизајн со голема стабилност кој совршено се вклопува во секој ентериер.

Спецификации на производот:

  • материјал: инокс;
  • димензии: висина 33cm; ширина 29,5cm; ширина на полица 15cm.