Сталажа ВЦ правоаголна 3/1 Инокс 54*30*14см ѕидна 900091/Stalaza vc pravoagolna 3/1 inoks

Бесплатна достава

519 ден

Compare

Триспратна сталажа – организер Filiz изработена од инокс кој не рѓосува. Идеален производ за организација на Вашиот дом. Едноставен и уникатен дизајн со голема стабилност кој совршено се вклопува во секој ентериер.

Спецификации на производот:

  • материјал: инокс;
  • димензии: висина 54cm; ширина 29,5cm; ширина на полица 14cm.