fbpx

Организер, сталажa над тоалет и над машина за перење

Бесплатна достава

1.279 ден

Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tags: , ,
Направете Вашата бања да изгледа чиста и уредна
 
✅ Повеќенаменска сталажа со 3 нивоа
✅ Полици кои обезбедуваат соодветен простор за складирање на основните работи за бања
✅ Изработени од не’рѓосувачки челик
✅ Лесно за склопување
модел

над машина за перење, над тоалет