fbpx

Организер за алат/organizer za alat

Бесплатна достава

79 ден299 ден

No.2
No.3
No.4
No.5
No.6
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tags: ,
✅ Овој организер за складирање помага да ги одржувате сите ваши делови и додатоци уредно организирани и при рака.
 
✅ Организирање додатоци за алат и мали делови од завртки, навртки, шрафцигери, чекани и клешти, риболовни средства, канцелариски материјали, занаетчиски материјали, мониста итн.
големина

No.2, No.3, No.4, No.5, No.6