fbpx

Кутија Организер за апчиња 592296 ап9229

Бесплатна достава

70 ден

Compare

Компактен дизајн го прави овој планер идеален за во џеб совршен за патувања.

Секој оддел е јасно обележан за секој ден од неделата.

Планерот за апчиња има проusирни капаци за максимална видливост.

Висококвалитетен дизајн кој е направен за повеќекратна употреба.

Овој неделен потсетник за апчиња за седум дена е совршен за закажување на неделните лекови.