fbpx

Организер за фиоки/Преграда/пластика

Бесплатна достава

320 ден

Compare
Шифра: 2102П1 Категорија: Tag:

Материјал: пластика

Прилагодлив слајд и едноставна инсталација со еден клик, без потребни алатки или лепила; пена гумени влошки се фаќаат силно без да оставаат траги или остатоци.
Боја на крем. Дизајнот што може да се повлече, одговара на повеќето фиоки и ормари напред или назад. Организирајте ги фиоките каде стојат вашите фустани, алат за кујнски прибор, материјали за канцелариско биро, занаетчиски и уметнички материјали…
Прилагодлив организер за раздвојување на длабоки фиоки, овој организер/преграда може да биде инсталиран во која било фиока од вашата куќа. На пример, можете да ги инсталирате како организатори на  прибор за вашата кујна, организатори за фиоки за пешкири или шминка за вашата бања, па дури и како разделувачи на книгите и полиците…!
Единствениот дизајн овозможува лесна инсталација, едноставно подигнете ја рачката, ставете го организерот  во фиоката, прилагодете го да одговара и заклучете го на место, силното затегнување  го заклучува организерот на место и го држи исправен Мека пена има на рабовите штитејки ги фиоките од гребнатини; Прилагодете ги фиоките за да одговараат на вашите потреби за складирање.