fbpx

Сталажа плакар Организер за чинии 940526

Бесплатна достава

380 ден

Compare
Шифра: 940526 Категорија:

Организер за вашиот сет чинии,чаши и сл.

Изработен од квалитетен нерѓосувачки челик.

Димензии:205мм х 240мм х 240мм