fbpx

Организер за обувки 80075/organizer za obuvki

Бесплатна достава

99 ден

Compare
Шифра: 80075 Категорија: Tags: ,

Практично решение во обувки.

Нема повеќе проблеми со чевлите кои се наредени еден врз друг.

Со својот дизајн на горниот и долниот дел, еден пар чевли доаѓа внатре во рампата, а другиот на врвот.

Издржлив и стилски дизајн.

Производот е изработен од пластика со високи перформанси.