fbpx

Организер за шминки

Бесплатна достава

280 ден

Compare
Шифра: 16439 Категорија:

Организирајте ги вашите шминки или било кои други ситници на вашата маса.

Со осум мали прегради и една голема.

Направен од силна проѕидна (BPA free) пластика за практична употреба.

Димензии:21см х 7,5 х 14см