Организер за складирање / Qlux/organizer za skladiranje

Бесплатна достава

200 ден

Compare
Шифра: 008212 Categories: , Tag:

Организер за складирање со прегради Qlux, 2500 ml. Ја одржува храната свежа подолго време благодарение на заклучената структура. Изработена од пластика без БПА, која не е штетна по здравјето. Бренд: Qlux Ideas  Димензии на производот: 37,5х14,4х6,5 см