fbpx

Организер за во кола

Бесплатна достава

450 ден

35x19x29cm
50x16x21cm
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tag:

✅лесен за носење

✅повеќе простор во багажникот

✅функционален дизајн

✅нема неред во багажникот

✅издржлив

Со оваа торба за багажникот можете да ги чувате сите ваши работи. Никогаш не треба да се грижите за лизгање на предметите во багажникот за време на возењето. Торбата има една голема преграда и е изработена од мек тепих.

димензија

35x19x29cm, 50x16x21cm