fbpx

Држач сунгер селиконски Организер за во кујна или бајна 001252

Материјал-гума

Бои: бела, розе

 

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

80 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 001252 Categories: ,