fbpx

Oрганизер за зачини

Бесплатна достава

120 ден

Compare
Шифра: BG339 Категорија:

Пластичен организер со четири прегради, за практично и уредно сместување на вашите зачини.

Димензии:55мм х 100мм х 290мм