fbpx

ОТСТРАНУВАЧ НА СЕМКИ

Бесплатна достава

99 ден

Compare
Шифра: 725334 Categories: , Tag:

Материјал: не’рѓосувачки челик
Големина: 16,8 см
Тежина: 65гр

✅ Едноставен дизајн, лесен за фаќање и употреба
✅ Можете брзо да го отстраните јадрото
✅ Се користи за брзо отстранување на семките од вишни и маслинки
✅ Одличен кујнски прибор