fbpx

Пикник ќебе со алуминиумска подлога/piknik kebe so aluminiumska podloga

Бесплатна достава

340 ден

Нема на залиха

Compare

Карактеристики:
– Уникатно, водоотпорно, супер отпорно на влага.
– Единствена топла композитна велур ткаенина во комбинација со сунѓер и тројна алуминиумска фолија, така што целата подлога е мазна и густа…
– Едностран дизајн на кадифе, средниот слој на сунѓер е со дебелина од 2 мм, мек и удобен, може лесно да се исчисти и одржува.
– Пикник-подлога на задниот дел од водоотпорен алуминиумски материјал.
– Аргономски изајн на рачката, лесен за носење.
– Високо квалитетно фиксно, удобно и практично.
– Може да се користи како подлога за спиење, перница, подлога за јога и така натаму.
– Погоден за градина, плажа, кампување, излети и сл.

Спецификации:
– Материјал: едностран кашмир, 80% полиестер и 20% – памук, сунѓер од 2 мм, алуминиумска фолија
– Боја: Сина лента, црвена лента, син паун, сина решетка, црна + Starвезда, цветна
– Тежина: 926гр

– Димензии: 150см х 200см

Висок квалитет
Нема да добие топчиња од ткаенината или пак бојата да исчезне со текот на времето, бидејќи е изработено од квалитетна ткаенина.
База PEVE
Ткаенината што може да дише е безбедна за тревниците додека ве заштитува од нечистотија, прашина, песок…
Лесно се чисти
Неговото чистење е едноставно како прскањето вода на тепих со употреба на градинарско црево…