fbpx

Пикник столица на расклопување платнен рибарски/stol piknik ribarski platnen

Бесплатна достава

949 ден

Compare
Шифра: 170489 Категорија: Tag:

Овој стол на преклопување  е совршен за патувања, излети, риболов и кампување!

Нашиот преклопен стол за кампување е совршено решение за брзо и лесно решение за појавување места за седење.

Дизајниран во конструкција на тубуларна челична рамка обложена со црн прав со седиште од материјал од оксфорд.

Вклучува потпирачи за раце и држач за чаши