fbpx

Прскалка под висок притисок /prskalka pod visok pritisok

Бесплатна достава

880 ден

Compare
Шифра: 896539 Категорија: Tag:
✅Доволно е само да ја приклучите на вашето црево и ќе добиете совршен алат за чистење под висок притисок.
✅Без проблем можете да го користите за миење на вашиот автомобил, терасата, тендата, како и вашите столчиња и дворот..
✅Лесен е за употреба, а добивате и додаток четка која не ги оштетува површините

Пиштол за прскање со висок притисок на зумирање на вода е иновативен уред што може да ја претвори вашаето обично црево во пумпа за вода под висок притисок што може да се користи за чистење и наводнување во градината.

Уредот се состои од млазница и пумпа за висок притисок што може да се закачи на цевката за црево и ќе добиете проток на вода под висок притисок што е совршен за чистење на автомобилски гуми или кој било друг уред што има густ талог на нечистотија и кал.

Ова е неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршена алатка за чистење под висок притисок.

Едноставно поврзете го со стандардно црево за градина и прилагодете ја млазницата за многу лесно миење на вашиот автомобил, тераса, тенди, столови, па дури и брод. Отстранете ја нечистотијата од прозорците, базенот, тротоарот или фасадата на вашата куќа со Вода зум.

Карактеристики – -Брз и лесен за употреба, -Лесно се поврзува со кое било црево за вода, -2 млазници: спреј за млазници и вентилатори, -Изработен од алуминиум. пластика и месинг: врвен квалитет на материјали кои обезбедуваат долготрајни резултати со високи перформанси.

Во кутијата Комплетот вклучува: -Вода на зумирање-Млазница за млазници-Млазница за вентилатори -Доделка за сапуница -Адаптер за црево.

Зумот на водата е резултат на технологијата за компресија на вода што ја компресира течената вода и ви дава моќен проток на вода што ви олеснува да го исчистите големиот нанос на нечистотии.

Брз и лесен за употреба. Лесно се поврзува со секое црево за вода. Направено е од алуминиум, пластика и месинг што го прави подолго.

Измивање од лисјата и тревата од патеката. Чистење на плочникот со плочки без употреба на скали. Чистење чадори за патио, столови и базени.

Да се ​​ослободиме од остатоци и мувла од sидови, прозорци, итн. Наводнување на растенијата со специјална вентилаторска млазница