РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Подлога за вежбање/Podloga za vezbanje

579 ден919 ден

61x170x0.5cm
61x183x1.5cm
ШИФРА: Не е достапно Категорија Ознаки: , ,
Сподели:

➡️ Еколошки материјал за јога

✅ Овие двослојни јога-душеци совршено ги мешаат функцијата и удобноста во едно, што го прави идеален за тренингот и за дома.
✅ Без мирис, здрав, може да се рециклира, овој NBR јога МАТ е новиот стандард за јога.
✅ Во споредба со традиционалниот ПВЦ материјал, NBR нуди подобра еластичност со подобрена издржливост за да ја однесете вашата јога понатаму.
✅ Ќе ви пружи удобност и ќе ве одржува во секоја поза.

НЕМА ПОВЕЌЕ БОЛКИ ВО КОЛЕНАТА И ЛАКТОВИТЕ❗️

✅ Подлога за јога е лесна за преносливост и лесна за нега: Избришете ја со вода и закачете ја на суво на воздух
✅ Оваа едноставна рутина за нега ви заштедува време и ќе трае и во наредните години.

димензија

61x170x0.5cm, 61x183x1.5cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подлога за вежбање/Podloga za vezbanje

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД