fbpx

Подлога за вежбање/Podloga za vezbanje

Бесплатна достава

580 ден

Compare
Шифра: 78549 Категорија:

идеален подметач за тренингот и за дома. Еколошки материјал за јога,вежбање,гимнастика,фитнес

Јога Мат еко-пријателски јога мат е направен од Напреден материјал анти-лизгачки
Без мирис, здрав, може да се рециклира.