fbpx

Закачалка Полица 26cm x 26cm x 10cm дрвена 72288

Бесплатна достава

269 ден

Compare
Шифра: 072288 Категорија: Tag:

Дали секогаш ги губите клучевите? Или па можеби вашиот брачен другар или пак децата се погодени од оваа вообичаена неволја? Организирајте ги сите со ѕидниот организаторот. Во прилог на клучните куки овој производ има полица за складирање телефони, пошта или други предмети неопходни за вашиот секојдневен живот.

Нашата модерна полица со куки работи одлично како решетка за накит за закачување ѓердани и чување/прикажување парфеми, часовници или други мали предмети.

Димензии 16 × 10 × 26 cm