fbpx

Сталажа метал дрво 30cm x 12cm x 26cm

Бесплатна достава

279 ден

Compare
Шифра: 072233 Категорија: Tag:

Украсете ги празните sидови и создадете рустикален кујнски декор со овие полици во кујната.

Нашите висечки полици за ѕид ќе ви овозможат да создадете ѕиден кујнски декор додека ги чувате и организирате вашите зачини, чаши, книги за готвење и многу повеќе!

Димензии 26 × 12 × 30 cm