fbpx

Сталажа ѕид 36cm x 17cm комбинација од метал и дрво 112974/Stalaza zid kombinacija od metal i drvo

Бесплатна достава

439 ден

Compare

Пополнете празен ѕид со вашиот омилен декор користејќи ја нашата ѕидна полица!

Совршена модерна декоративна алатка  која ќе ви помогне да го покажете вашиот омилен декор или вашите најомилени растенија.

Полицата на две нивоа изработена од метал и дрво е задолжителна за секој простор за живеење! Замислете ја во бањата со замотани крпи за раце или во спалната соба со разни ситници или пак во дневната соба со книги или некои вредни предмети. Таа е истовремено стилска и практична!

 

 

Димензии 17 × 36 cm