Сталажа метал дрво 40cm x 50cm x 10cm/Stalaza polica metal drvo

Бесплатна достава

359 ден

Compare
Шифра: 072226 Категорија: Tag:
Полица изработена од квалитетен метал и дрво.
Модерен дизајн кој одговара на секој интериер.
Цврста градба што овозможува да скалдирате и тешки предмети.
Нека блесне вашиот дом во нов сјај!!!
Димензии 40 × 50 × 10 cm