fbpx

Сталажа метал дрвоф47*17cm метал дрво 005940

Бесплатна достава

599 ден

Compare
Шифра: 005940 Категорија: Tag:
Полица изработена од квалитетен метал и дрво.
Модерен дизајн кој одговара на секој интериер.
Цврста градба што овозможува да скалдирате и тешки предмети.
Нека блесне вашиот дом во нов сјај!
Димензии 17 × 47 cm