fbpx

Сталажа 63*15*10cm метал дрво 072219

Бесплатна достава

289 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 072219 Категорија: Tag:

Одлична за изложување на различни сувенири и украси, за организирање на вашата кујна или во влезниот предпростор за закачување палта и ранци.

Нашата висечка полица за складирање е со компактна големина и е совршена за мали простори и дополнува разновидни вкусови за украсување на домот!

Перфектна за да на неа бидат поставени додатоци за печење или саксии со билки во кујната, тоалети и крпи за раце во бањата или книги и растенија во дневната соба!

За изглед што е целосно ваш!

Димензии 63 × 15 × 10 cm