fbpx

Сталажа ѕид 40см медијапан 1/1 99537

Бесплатна достава

550 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 99537 Категорија: Tag:

Добро дизајнирана лебдечка полица: Нашата полица е изработена од ламинат од МДФ со мазен мат-бел финиш кој изгледа едноставно, но модерно.

Овие полици не само што можат да организираат секојдневни работи за да ја направат вашата соба уредена и декорирана, туку исто така можат да ги прикажат вашите сакани уметнички дела на ѕидот за да го украсат вашиот дом и да го направат полн со естетски одблесоци.

Полиците можете да ги инсталирате каде и да посакате одговараат на секаков ентериер и се многу лесни за монтирање.

Цел потребен материјал за монтирање го имате во самата паковка се што ви е потребно за монтирање е штрафцигер.

Ние исто така ви доставуваме детална и инсталирана инструкција за да ги инсталирате полиците непречено за неколку минути.

Подобрените метални држачи усогласени со точно направени завртки ќе ги зацврстат полиците на ѕидот цврсто без да се лизгаат или нишаат.

Дрвените полици може да поднесат товар до 10кг и безбедно да соберат колекционерски предмети како фотографии, книги, трофеи, саксии за мали растенија, итн.

Со функционалните полици, сè ќе ви биде на располагање што може да ви го олесни и почисти средуваањето на вашиот дом.

Совршено одговара за вашата дневна соба, бања, спална соба, кујна, итн.