fbpx

Полица со рамка 35cm x 35cm x 10cm комбинациа на дрво и метал 72295

Бесплатна достава

569 ден

Compare
Шифра: 072295 Категорија: Tag:

Оваа прекрасна ѕидна полица со вградена рамка за слика има сeшто ви треба за да ги прикажете вашите нежно чувани спомени!

Одлична за употреба влезниот предпростор, дневна соба или спална соба.

Димензии 10 × 35 × 35 cm