Полица за ѕид

Бесплатна достава

750 ден

Compare
Шифра: 005940 Категорија:

Полица изработена од квалитетен метал и дрво.Модерен дизајн кој одговара на секој интериер.Цврста градба што овозмоќува да скалдирате и тешки предмети. Нека блесне вашиот дом во нов сјај.