fbpx

Полукружен држач на храна за цедење масло

➡️ Не’рѓосувачки челик

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

159 ден179 ден

24m
30cm
Исчисти
Compare

✅ Чувајте ја храната топла додека вишокот масло капе назад во тавата

 

димензија

24m, 30cm