fbpx

Саксија порцелан 9,5*9см глазура 78525

Бесплатна достава

140 ден

Нема на залиха

Compare

Порцеланска саксија е добар подарок за пријателите кои сакаат цвеќиња и растенија
прекрасен декор за вашиот дом и градина

Никогаш нема да избледеат и остануваат со свеж изглед од година во година.