fbpx

Повеќенаменска корпа за бања 005839

➡️ Димензија: 33 x 27,5 x 11cm
➡️ Материјал: ABS пластика
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

139 ден

розе
сива
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tags: , ,
✅ Повеќенаменската корпа за бања се користи за организирање на сите ваши предмети за капење
✅ Способност да се поврзува една со друга
✅ Практично
✅ Функционално
Ставете што сакате во корпата и употребете го како што сакате. Сè е толку лесно❗️

 

 

БОЈА Color

,