Сталажа за обувки 90*50*34 пластична ратан 570110

Бесплатна достава

550 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 570110 Категорија:

Уникатен производ за одлична организација на вашите обувки!

Компактен за секоја просторија.

Сега конечно можете да ги подредите чевлите за постојано да ви се на дофат!

Димензии 34 × 50 × 90 cm