Сталажа ќоше метал пластифициран 26*26*12см 102944 /Stalza WC kos metal plastificirano

Бесплатна достава

240 ден

бела
црна
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , , Tag:

Аголна полица, Аголна wallидна заграда лесно отстранлива во бањата, кујната, спалната соба за козметика и зачини.
🌸 Цврст дизајн, удобен, заштедувајќи простор во бањата или кујна
🌸 Лесно се инсталира со лепење директно на ѕидот без дупчење дупки.
Прво одводнување, држи повеќе предмети за бања со должина до 26 см секоја страна
🌸 Производот е изработен од високо квалитетно нер’ѓосувачко железо; еколошки.
🌸 Дизајнирани мазни рабови;
🌸 Цел на употреба: виси на аголот од бањата за да чувате шампон или други предмети за бања или кујна
🌸 Дното има дренажна дупка за да се исцеди и да се исуши.

🌸 Производот е изработен од високо квалитетно нер’ѓосувачко железо; еколошки.
🌸 Дизајнирани мазни рабови;
🌸 Цел на употреба: виси на аголот од бањата за да чувате шампон или други предмети за бања
🌸 Дното има дренажна дупка за да се исцеди и да се исуши.

Димензии Недостапно
БОЈА Color

,

Последно прегледани производи