fbpx

Преносен фрижидер ратан/prenosen frizider ratan

Бесплатна достава

899 ден

Compare
Шифра: 406811 Categories: , Tag:

Всококвалитетна пластика која држи ладно долго време воедно дизајнирани да достигнат најдобар простор за полнење.
Направени се со полипропилен и имаат изолација од експандиран полистирен, погодни се за контакт со храна.

Поради неговата практичност погоден е за викенд прошетки, кампинг, риболов, плажа, пикник за во кола и сл.