fbpx

Преносен фрижидер за плажа Antartica 25л/prenosen frizider za plaza

Бесплатна достава

650 ден

Compare
Шифра: 758794 Категорија: Tag:

Рачниот фрижидер Antarctica со капацитет од 25L изработен од пвц е правиот избор оваа лето за патување на одмор со вашите пријатели во природа.

Едноставно пакувајте се што ви е потребно и ќе ги држи производите ладни и свежи.

Всококвалитетна пластика која држи ладно долго време воедно дизајнирани да достигнат најдобар простор за полнење. Направени се со полипропилен и имаат изолација од експандиран полистирен, погодни се за контакт со храна. Поради неговата практичност погоден е за викенд прошетки, кампинг, риболов, плажа, пикник за во кола и сл.