fbpx

Преносен фрижидер за плажа GIO

Бесплатна достава

1.300 ден

Compare
Шифра: 032922 Категорија: Tag:

Всококвалитетна пластика која држи ладно долго време воедно дизајнирани да достигнат најдобар простор за полнење.
Направени се со полипропилен и имаат изолација од експандиран полистирен, погодни се за контакт со храна.

Поради неговата практичност погоден е за викенд прошетки, кампинг, риболов, плажа, пикник за во кола и сл.