fbpx

Преносна масичка за лаптоп, послужавник за кревет, читање книги, преклопливи нозе

Бесплатна достава

459 ден

дрво
розе
светло плава
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 8400046 Категорија: Tags: , ,
✅ Совршено одговара за лаптоп, таблет, телефон
✅ Читајте или пишувајте додека седите на софата или појадувајте во кревет
✅ Паметен, однапред склопен дизајн
✅ Слот за чаша што нема да дозволи да истурете течност и да направете неред