fbpx

Преносни фрижидери / Prenosni frizideri

Бесплатна достава

779 ден1.299 ден

24L
25L
32.5L
32L
кафеава
киви
плава
светло плава
сива
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tags: , ,

Всококвалитетна пластика која држи ладно долго време воедно дизајнирани да достигнат најдобар простор за полнење.
Направени се со полипропилен и имаат изолација од експандиран полистирен, погодни се за контакт со храна.

Поради неговата практичност погоден е за викенд прошетки, кампинг, риболов, плажа, пикник за во кола и сл.

 

 

големина

24L, 25L, 32.5L, 32L

БОЈА Color

, , , ,

модел

Antartica, GioStyle, Ratan