fbpx

Преса модла за колачи инокс 10/1 ОРТ2928

Бесплатна достава

379 ден

Compare
  • Пресата за колачи е изработена од нерѓосувачки челик и алуминиумска легура.
  • Лесна за употреба
  • Погодна за домашна кремаста торта
  • Разни видови на колачи