fbpx

Преса за компир

Материјал-не’рѓосувачки челик

-Лесно за ракување: Само ставете ја храната во контејнерот и притиснете ја
-Ергономска рачка дизајнирана да го намали стресот
-Лесно за чистење: Само ставете го во машина за миење садови, или измијте го со вода, а потоа исушете

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

300 ден

Compare
Шифра: 729622 Categories: ,