Држач мултифункционален 17*34см пригодлив на екрани 108561

Бесплатна достава

320 ден

Compare
Шифра: 108561 Категорија:

Карактеристики:
Изработена од ABS /материјал за заштита на животната средина, безбеден и здрав. Отпорност на висока температура, без деформација, силна и издржлива.
Двете подвижни штандови се совршено компатибилни со сите типови екрани на пазарот.
Металние елементи се изработени од  нерѓосувачки челик’
Површината е со конвексен дизајн на точки за зголемување на триењето. Така се спречува лизгањето.
Дизајн на преклопување за најдобро да се искористи просторот.
Нов начин да ја одржувате и организирате канцеларијата.

Спецификации:
Тип: Решетка за складирање
Материјал: ABS