fbpx

Продолжен кабел со прекинувач 8/1 5379

8 приклучоци

прекинувач

должина 1.5m

3500W

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

359 ден

Compare
Шифра: 5379 Категорија: Tag: