fbpx

Професионален рачен алуминиумски диспанзер за шлаг 800123

Бесплатна достава

4.699 ден

Compare
Шифра: 800123 Категорија:
✨Направете свој свеж шлаг, професионални слатки и вкусни додатоци, како и разни муси како оние во професионалните кујни за само неколку секунди 🧁
 
Со еден допир се добива свеж шлаг за десерти, вафли, топло чоколадо, кафиња. Ќе добиете четири пати поголем волумен на шлаг отколку само со матење
 
➡️ Шишето е направено од квалитетен алуминиум, опремено со алуминиумска глава