fbpx

Масажер за тело пвц рачен 102773

Бесплатна достава

140 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 102773 Категорија:

 

1. Помага да се ослободите од целулитот со овој уникатно обликуван масажер за да и помогне на кожата да изгледа и да се чувствува поцврсто.
2. Лесно е да се користи на рацете, нозете, бутовите итн.
3. Мал, пренослив и удобен за употреба дома или канцеларија.
4. Промовира циркулацијата на крвта и метаболизмот.
5. Активирајте го метаболизмот на клетките на кожата и ја прави кожата да изгледа млада и енергична.