fbpx

Рачен сецко

Бесплатна достава

250 ден

Compare
Шифра: 712778 Categories: ,

520ML рачен процесор за храна

Карактеристики:
Моќен рачен сецко за билки / зеленчук / храна.
Подгответе сосови, пире, овошен путер, па дури и храна за бебиња дома со овој производ.
5 остри сечила, идеални за сечење разновиден зеленчук како кромид, лук, босилек…
Лесен за ракување и без напор.