fbpx

Сецко рачен процесор за храна 900мл 730383

Бесплатна достава

340 ден

Compare
Шифра: 730383 Categories: ,

900ML рачен процесор за храна

Карактеристики:
Моќен рачен сецко за билки / зеленчук / храна.
Подгответе сосови, пире, овошен путер, па дури и храна за бебиња дома со овој производ.
5 остри сечила, идеални за сечење разновиден зеленчук како кромид, лук, босилек…
Лесен за ракување и без напор.